Ära istu niisama

Võta midagi ette!

Loov Eesti kutsub alustavaid loomeettevõtjaid liituma Eesti esimese virtuaalse tootearenduskeskkonnaga PESA, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode. Avaldusi 2012 sügisel startivasse programmi ootame 5. septembrini.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus kutsub osalema ja esitama projekte Ettevõtlikkusprojektide konkursile. Konkursile oodatakse ettevõtlikkuse arendamisele ja ettevõtlusteadlikkuse ning -aktiivsuse tõstmisele suunatud projekte, mis viiakse ellu ühe aasta jooksul ja mille maksumus on vahemikus 1 600 – 10 000 eurot.

Ettevõtlusõpik toob loomemajanduse ning äri alustamise noortele lähemale. „Ettevõtlikkusest ettevõtluseni” sisaldab 224 lehekülge (16 peatükki ja 5 lisa) originaaltekste, mis on varustatud lihtsate Eesti ettevõtete näidetega.Õpiku koostajateks on Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud ja praktikud.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor koostöös Läänemaa Arenduskeskusega korraldavad koolituse alustavale ettevõtjale. Koolitus toimub Haapsalu Kultuurikeskuses ( Posti 3, Haapsalu 90502 Läänemaa) alates 09. oktoobrist 2012 ning maksab 39€.

Advertisements
Rubriigid: V semester, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s