Kompunn

Arhitektoonika ehk ülesehitus, osade harmooniline asetus ehk elu nagu Ameerika filmis.

Kompositsiooniõpetus tekitas möödunud nädala tundidest kõige rohkem segadust. Et ma ise seal kohal ei olnud, siis küsisin teiste käest, mis koduseks tööks jäi. Tänan kõiki kes vastasid, grupitööna selgub tõde.

Taavet:

Kompaks tuleb pildistada siis kaost ja korda (paaridena – ehk kaosest looduses ja tehis maailmas ning korrast looduses ja tehis maailmas).

Katrin:

Fotod vajalikud kahe A3 täitmiseks must-valgete fotodega. Ühele tulevad looduses ja inimühiskonnas leitav harmoonia, kord, rütmid… Teisele vastupidi disharmoonia, kaos. Järgmiseks korraks on vaja lihtsalt need fotod väljatrükkida (ühele lehele mitu tükki, et saaks neid lahti lõigata ja ümber sättida) Ka majadega tegeleme ka järgmine kord.

Kerli:

Oli vaja pildistada harmoonilist ja disharmoonilist nii looduses kui inimtegevuses. Näiteks et kui kõrkjad on segamini, siis on see disharmooniline ja kui muru või lehed on korrapäraselt, siis on see harmooniline… nii sain mina aru, kuigi ma ka puudusin kolmapäeval :)

Karin:

Õpetaja Krista jagas informatsiooni, et aine kestab meil siiski vaid see semester ja peame valmistuma lõputööks. Mis siis ongi need 3 plakatit…lisaks Katrini mainitutele on viimase plakati teema valitud toote kompositsiooniline kujundamine.. aga sellest vist räägime edaspidi…

Harmooniast ja disharmooniast arusaamine looduses… olen segaduses ja ei suuda midagi jäädvustada selles vallas… Harmoonia kui korrapärasus ja disharmoonia kui korrapäratus/segadus…palun näidet, kui keegi raatsib avaldada…

Merle:

Kompa konspektis on mul kirjas, et töö vormistada 60*90 e. A1-le e. plakatiformaat, pildid võtta kaasa A4-l (ühele A4-le mahub u. 4 postkaardi mõõdus pilti). Siit saad arvutada mitu fotot on vaja, et saada A1 kaetud. Kusjuures, pildid ei pea olema ühes formaadis,(võid töö vormistada kollaazina).

Harle:

Pildistada struktuure ja rütme looduslikust keskkonnast ja inimtegevuse tagajärjel tekkinud rütme.
1.Harmoonilised,monotoonsed
2.Disharmoonilised,kaootilised

Advertisements
Rubriigid: I semester, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s